oferta


Oferujemy budowę domów w technologii tradycyjnej, murowanej ,ze stropem żelbetowym lub drewnianym, z dachem skośnym, wywiązką płatwiowo-krokwiową, pokryciem z dachówki.
Technologia ta zapewnia sprawdzony komfort użytkowania.Domy tak wykonane wytrzymają wiele lat, a przy starannym wykonaniu unikniemy późniejszej naprawy i remontów .
Domy murowane znane są nam od dawna, ale stale unowocześniane i modyfikowane. Technologią murowaną budujesz dom na wieki a nie na jedno pokolenie i omijasz wiele problemów jakie noszą użytkowania nietrwałych domów szkieletowych .
Przy rozsądnym zarządzaniu materiałami, za dom murowany zapłacimy niewiele więcej ,niż za dom w innej technologii, lecz musimy się liczyć z dłuższym czasem realizacji. Dlatego mamy dostępne wykwalifikowane trzy ekipy murarzy i dwie ekipy cieśli-dekarzy aby nadążać za poszczególnymi etapami budowy.
Klimat w polsce się zmienia, więc domy powinny być do tego przystosowane. Nasza realizacja była sprawdzona przez trąbę powietrzną, co pozwoliło nam wyeliminować niedociągnięcia i przygotować na zmiany , które pozwolą na przetrwanie naszych budynków ,nawet w tak ciężkich warunkach.

Budujemy z pasją

budowanie domów to nasza specjalność

Wybierz sprawdzonych i doświadczonych fachowców z twojej okolicy